Tiedotteet

Tältä sivulta löydät uusimmat tiedotteemme, median yhteystiedot ja linkin Reiman mediapankkiin. Voit myös ladata Reiman logoja.

Tiedotteet






Median yhteystiedot

Riikamaria Paakkunainen

Viestintäpäällikkö

riika.paakkunainen@reima.com
Puh. +358 20 759 5800

Marjo Monto

Vaikuttajayhteistyöt

Marjo.monto@reima.com

Jenna Roth

Muut yhteistyöt

Jenna.roth@reima.com

PR-toimistot muualla Euroopassa:

Ruotsi

Polhem
Malin Boman

malin@polhem.com
Tel. +46 (0) 702 381 281

Tanska

Polhem
Micha Moreno

micha@polhem.com
Tel. +45 20977150

Norja

Släger
Liv Nyfløt

liv@slaeger.com
Puh. +47 952 48 896

Saksa, Itävalta, Sveitsi

PROJECTS
Martina Kink

martina.kink@projects-hamburg.de
Puh. +49 (0)40 41353681

Puola:

SnowPR
Jacek Będkowski

jacek.bedkowski@snowpr.pl
Puh. + 48 662 052 232

Reiman mediapankki

Reiman mediapankki sisältää logo- ja kuvamateriaalia, lehdistötiedotteita sekä jälleenmyyjille suunnattua lisämateriaalia. Mediapankki on tarkoitettu lehdistölle ja Reiman yhteistyökumppaneille. Mediapankin käyttöä varten tarvitset käyttäjätunnuksen ja salasanan.

Reima-logot

Voit käyttää näitä Reima-logoja alkuperäisten Reima-tuotteiden markkinointiin ja myyntiin. Tarvitsetko logoa johonkin muuhun tarkoitukseen, tai jossain muussa muodossa? Ota meihin yhteyttä marketing@reima.com.

Lataa logoja (.zip-tiedosto)